Euromedia Group - 2016
ISBN: 978-80-249-2954-5

Euromedia Group (2016) 978-80-249-2954-5 328
Ikar (2010) 978-80-249-1436-7 328

Mimi Tulipanová, pětapadesátiletá žena, režisérka reklamních filmů, která navíc ještě studuje medicínu, přichází do let a zjišťuje, že jsou mnohem lepší než jejich pověst. Začíná nový, svobodný život – a to nesouvisí pouze s tím, že se Mimi právě šťastně vypořádala se svým manželem, ale i s poslední menstruací. Návaly zmizely, nikoli však horké a žhavé noci v Paříži. Neboť Mimi se právě seznámila s bohatým psychiatrem, velmi potentním, ale bohužel se zálibou pro červené střevíčky na podpatku. Kromě toho udělá objev v jeho ložnici…

cachanell
  23. 9. 2011, 14:28
Nevím, naprosto nedoporučuji. Kniha sice začíná dobře, je čtivá, ale v půlce již vám začnou lézt na nervy samé zdrobnělinky (kytičky, zlatíčka), nejlepší výrobky i se značkami - měla jsem občas pocit, že si čtu reklamní katalog. Dost mě kniha zklamala, protože jsem četla od té samé autorky knihu Ofélie se učí plavat a tu mohu opravdu doporučit.