Vše o selenu

Vše o selenu

Nezjištěno / Jiné - 2003

Nezjištěno / Jiné (2003)

Se vzrůstající popularitou potravinových doplňků stále více lidí hledá přesnější a nejnovější informace o živinách, které mohou změnit jejich život. Cílem této knihy je přiblížit výzkumy a studie, které se toho týkají, a naleznete jasně a srozumitelně zodpovězené otázky na všechny nejčastěji kladené otázky o jednotlivých doplňcích výživy. Jaké množství by jste měli užívat? Kdy je třeba je užívat? Jakým způsobem vám pomohou? Který nepostradatelný minerál může podstatně redukovat riziko rakoviny nebo srdečních onemocnění a chránit vás před před­ časným stárnutím a jinými problémy, které s tím souvisí? Selen to dokáže. Tento minerál je nepostradatelnou součástí celé skupiny antioxidačních enzymů, které nás chrání před škodlivými účinky volných radikálů. Protože je prakticky ne­ možné získávat dostatečné množství této živiny z potravy, kterou jíme, měli by se stát doplňky selenu součásti naší každodenní stravy. Kniha Vše o selenu vysvětluje množství příznivých účinků tohoto minerálu a poskytne vám odpovědi k tomu, aby jste dovedli využívat tento minerál ke svému prospěchu. Nakonec vás mohou správné odpovědi dovést k dobré­ mu zdraví. Richard Passwater,PhD působí od roku 1977 ve výzkumu v obo­ru biochemie. Napsal řadu knih o výživě, včetně knihy „Super­ výživa: Megavitaminová revoluce“, která se stala jeho nejpro­dávanější dílem.

#zdraví
Richard A. Passwater Richard A. Passwater