Navždycky

Originální název: Forever

Baronet - 2003
ISBN: 80-7214-547-9

Baronet (2003) 80-7214-547-9 299

Pvní díl trilogie Navždycky.

Darci Monroeová, pohledná, avšak chudá dívka, právě dokončila univerzitu a hledá místo. Získá je na inzerát, a to hned zaměstnání svých snů. Nejenže je výtečně placené, ale navíc její šéf, třicátník a milionář Adam Montgomery, jemuž dělá osobní sekretářku, je určitě ten nejhezčí muž, jakého kdy potkala. Není divu, že se do něho hluboce zamiluje - a ani Adam nezůstane vůči dívce lhostejný. Jedna záležitost mu však brání, aby přijal její lásku. Adam dychtivě pátrá, aby odhalil tajemství svých rodičů, kteří beze stopy zmizeli. Darci přijal, protože u ní odhalil určité nadpřirozené schopnosti. Ale Darci mu nabízí nejen své schopnosti, také své srdce a celou svou duši - navždycky… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  4. 12. 2013, 21:35
Novější příběhy od Jude Deveraux mi celkově moc nesedly, ale tenhle první díl byl ještě v normě, Darcy je sice místy úsměvně naivní a Adam místy dost nesympatický, ale oproti následujícím dílů to byla paráda. Ať se nikdo nezlobí, Jude Deveraux a nadpřirozeno (s výjimkou Rytíře ve zlaté zbroji) k sobě moc nejde.