Vánoce s Nigellou

Vánoce s Nigellou

Podtitul: Sváteční pokrmy pro rodinu a přátele

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-249-1422-0

Ikar (2010) 978-80-249-1422-0 288

Slavná britská „bohyně domácího vaření“ nám tentokrát předvede, jak prožít Vánoce v klidu a bez stresu u opulentní tabule, co si například připravit předem, aby nás nezaskočili nečekaní hosté během nejkrásnějších svátků roku, nebo jak si pospat a dát si vánoční brunch. Na úvod namíchá několik originálních nápojů a pak se pustí s nadšením do vaření polévek, omáček, štědrovečerní hostiny nebo do pečení sladkých pamlsků. Tomu nedokážete odolat!

Nigella Lawson Nigella Lawson
*06.01.1960

chrispe
  11. 7. 2013, 19:34
Ať je zima, nebo letní pařáky, tak do této kuchařky vždycky ráda nahlídnu. Čtu to vlastně skoro jako román, protože Nigella dává ke každému receptu pár slov k dobru, a že jsou to opravdu milá slova. Pravda je ta, že jsem z této kuchařky zatím nic nevyzkoušela a vím, že mi určité recepty zůstanou záhadou - ať už kvůli nějaké ingredienci, nebo kvůli prostorům (no to jako vážně)... ale nepochybuju, že letos v zimě začnu - už dlouho předlouho si brousím zuby na zmrzlinovo-karamelový koláč!