Příliv

Originální název: High Tide

Baronet - 2001
ISBN: 80-7214-381-6

Baronet (2001) 80-7214-381-6 366

Hrdinkou románu Příliv je typická moderní velkoměstská dívka Fiona Burkehalterová, která pracuje jako úspěšná a nápaditá manažerka. Znenadání se ocitne namísto v New Yorku uprostřed divoké floridské přírody. Vyslal ji tam její šéf na přání svého klienta Roye Hudsona. Nečekané dobrodružství se ještě zkomplikuje tím, že jeden z Fioniných společníků je nalezen mrtev. Fiona s Royem se dají neuváženě na útěk před zákonem, což jim sice přinese problémy, ale o to více se tak navzájem sblíží. Knížka opět strhne čtenáře dokonalou směsí romantiky, napětí a humoru. Příběh vyznívá jako splněný sen pro všechny, kteří věří v osudové setkání a lásku. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 11:00
Hlavní hrdinové jsou obviněni z vraždy a jsou na útěku, než se celá situace vyjasní. Zápletka je poněkud zmatená, ale jde o poklad, který našel Fionin otec a už jako malé holčičce jí k němu dal mapu...