Sladké lži

Originální název: Sweet Liar

Baronet - 2000
ISBN: 80-7214-297-6

Baronet (2000) 80-7214-297-6 394

Posledním přáním otce Samanthy Elliotové bylo, aby se pokusila vypátrat osudy své babičky, která před dávnými lety záhadně zmizela z města Louisville. Nit pátrání hrdinku přivede do New Yorku, kde se seznámí s Michaelem Taggertem, přitažlivým mladým mužem. Přes oboustrannou náklonnost si však Samantha snaží zachovat odstup. Oba mladí lidé postupně odhalují minulost nejen Samanthiny babičky, ale i dívčinu vlastní. A Michaelovi se daří postupně vnikat i do jejího srdce. Sladké lži je romantický příběh o osudovém setkání dvou mladých lidí. Zní jako splněný sen pro všechny, kteří věří ve věčnou lásku. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 11:22
Samantha je rozvedená žena, která vždycky měla strach ze života. Otec ji však v závěti donutí vystoupit ze svého bezpečného světa. Sam s pomocí Michaela vypátrá svou babičku a zjistí, že důvod proč je opustila má dost společného s mafií. Sam se naučí žít a získá život, o kterém se jí ani nesnilo.
leamio99
  2. 4. 2012, 22:56
Úžasná kniha,skvěle napsaná a poutavá,měla jsem ji za 3 dny přečtenou,nemohla jsem se od ní odtrhnout.Opravdu super!!!