Originální název: Remembrance

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-849-1

Baronet (2014) 978-80-7384-849-1 440
Baronet (1999) 80-7214-244-5 411

Příběh o pozoruhodné ženě a jediném muži, který je po staletí jejím osudem. Kniha je vlastně splněným snem pro všechny, kdo věří v lásku. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 11:56
Tři příběhy v jednom. Hlavní hrdinka se vydává do svých předchozích životů, aby zjistila, proč je v současnosti nešťastná. Musí se dostat hluboko do středověké Anglie, než zjistí příčinu. Kniha dost připomíná rytíře ve zlaté zbroji, přestože příběh je dost odlišný.
minkar
  13. 3. 2016, 18:48
Prvni tretinu knihy jsem mela chut ji odlozit, dejova linie ze soucasnosti, psana z pohledu spisovatelky, byla silene nudna. Druha linie - Catherine, uz zacala byt zajimavejsi a treti - Callie a Talis uz byla uzasna. Miluji knihy, kde se prolinaji casove linky, bohuzel tato mi prisla takova nedokonala a zaver trochu uspechany. Napad a namet byly velmi zajimave, jen podle me ne uplne dobre zpracovany.