Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Panna a král

63%
3 27
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Panna a král
Autor:
Originální název: The Maiden

Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Baronet - 2008
ISBN: 80-7384-069-3
Počet stránek: 271
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 63x v přečtených
v knihovně 14x v knihovně
k přečtení 3x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Baronet (2008) 80-7384-069-3 271
Baronet (1996)

Anglie 1299. Rowan je silný, statečný a moudrý. Osud ho předurčil, aby se stal králem. Jura je mladá a krásná, bojovnice a princezna. Jejím osudem je, aby se do něj zamilovala.
Poprvé se však nesetkali jako král a princezna, ale náhodně jako muž a žena. Přemohla je vášeň tak nečekaná a mocná, že se v jediném jejich polibku roztříštil celý svět. Avšak žár jeho polibků na jejích rtech ještě nestačil vyhasnout, když Jura zjistila, že rytíř, se kterým se sešla na tajné schůzce, není nikdo jiný než nenáviděný a obávaný princ Rowan! Rowan, který se vrátil ze vzdálené Anglie, kde strávil léta dětství na dvoře svého strýce, aby se zmocnil trůnu jejího bratra! Rowan, který přísahal, že i za cenu vlastního života sjednotí pod svou vládou divoké a nespoutané kmeny Lanconie.
Jura se cítí podvedená a v záchvatu hněvu přísahá nepřátelství zlatovlasému princi, jehož nádherný zjev ji ruší spánek za temných nocí a dokonce ji pronásleduje i za denního světla.
Rowana však nemůže nic odradit od toho, aby ovládl a sjednotil znepřátelené kmeny. A hlavně se nezastaví ani před sebevětším nebezpečím, dokud si nedobude přízeň nezkrotné krásky Jury, své nevěsty, své královny, své životní lásky… (Založil/a: Martina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Bloodym
20% 20% 20% 20% 20%
  10. 12. 2013, 10:19
Téma láska k nepříteli, jiné autorky k tomu využívají období po roku 1066, po bitvě u Hastingsu, když Anglii obsadí Normani. Proč si k tomu autorka musela vymyslet fiktivní království je nad mé chápání.
Mistr Tříska
20% 20% 20% 20% 20%
  30. 4. 2010, 17:44
sice celkem zábava, ale jinak totální zoufalství. v podstatě erotickej román, kterej je někdy až moc detailně popisován. závěr totální nesmysl.............