Ďáblova milenka

Originální název: Devil's Mistress

Domino - 2003
ISBN: 80-7303-102-7

Domino (2003) 80-7303-102-7 396

Brianna MacCardlová je tak krásná, že ji skotský inkvizitor prohlásí za ďáblovu dceru, a tím ji odsoudí ke kruté smrti v plamenech. Vyděšená dívka se vydává na útěk do Irska, kde by se mohla uchýlit k příbuzným. Náhoda ji ovšem zavede do ponuré přístavní krčmy a do náruče lorda Sloana Treveryana, muže tak přitažlivého, že lehce svede i nevinnou Briannu. Vezme ji na svou loď a vlastně jí tím zachrání život, ale Brianna má na něj přesto vztek. Jak by mu také mohla být vděčná? Zbavil ji počestnosti a prohlásil ji za svůj majetek. Marně se však Brianna snaží bojovat se svými pocity k bezohlednému lordovi, který jí ukázal všechny podoby lásky, a přesvědčit sebe samu, že vůči němu cítí jen odpor a zášť... (Založil/a: Martina)

teite
  27. 5. 2014, 21:31
Nejsem typická čtenářka tohoto žánru a podobné knihy mě většinou začnou po pár stránkách nudit, ale tuto musím hodnotit opravdu kladně. Je zajímavá, zasazená do historických reálií, hlavní hrdinové sympatičtí. Dobré oddechové čtení.