Pirátova milenka

Originální název: A Pirate's Pleasure

Domino - 2003
ISBN: 80-7303-142-6

Domino (2003) 80-7303-142-6 349

Skye Kinsdaleová měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb, a tím z jejího života navždy vymazal ostatní muže – tedy i ty, které by mohla v budoucnu upřímně milovat. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit... Všemi obávaný pán moří byl jejím věznitelem i otrokem. Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou... (Založil/a: Martina)

Camillque
  26. 7. 2016, 18:31
3 hvězdy za nápad. Jinak zklamaní. Hlavní hrdinka pritroubla hysterka. Dej se vlekl. Presladky konec. Nejvíc mi asi vadilo, ze si zamilovaný parecek celou dobu vykal, až do konce