Tři "pouhé" věci

Tři

Triton - 2010
ISBN: 978-80-7387-359-2

Triton (2010) 978-80-7387-359-2 248

S pomocí tří „pouhých“ věcí objevíme tajemství tvořivého života. Začne nám docházet, že určité lidi, události a příležitosti buď přitahujeme, nebo naopak odpuzujeme. Závisí to na naší energii a stavu naší mysli. Pochopíme, že mezi vnitřním a vnějším, subjektivním a objektivním neexistují žádné nepropustné hranice. Zapamatujeme si, že vášně duše dokážou zázraky a že nejlepší výkony podáváme tehdy, když zapojíme svou hravost. Všechny tyto věci představují veřejná tajemství, poznání, které patří nám a které můžeme my sami využít, až budeme připraveni si jej znovu osvojit. Jakmile odhalíme moc snů, pravidla náhody a možnosti fantazie, možná začneme litovat toho, že nám to trvalo tak dlouho, než jsme v životě tyto nástroje objevili – nástroje, které jsou naprosto jednoduché, a přesto mají moc změnit naše životy i náš svět.

Robert Moss Robert Moss
*??.??.1946