Hvězda

Originální název: Long, Lean and Lethal

Domino - 2002
ISBN: 80-7303-069-1

Domino (2002) 80-7303-069-1 292

První díl série Hollywood.

Jennifer je krásná, úspěšná a obletovaná herečka. Proslavila se v seriálu Valentinské údolí a řady jejích ctitelů jsou zdánlivě nekonečné. Nyní jí však osud přihrál nečekanou, a přitom nejdůležitější roli. Pokud se jí Jennifer zhostí špatně, mohlo by ji to stát kariéru - a možná dokonce život. Na místě natáčení se totiž objevil šílený zabiják, který vraždí ve stylu Hitchcockových filmů. Jennifer vytuší, že příští obětí se má stát právě ona. Útěchu už nenachází ani v náručí Conara, který je hvězdou stejného seriálu. Její mysl neustále mučí vědomí, že kdesi v Hollywoodu se potlouká blázen, který sleduje každý její krok… Shannon Drake se v této knize poprvé představuje jako autorka románu ze současnosti - a nezůstává nic dlužná své pověsti fantastické vypravěčky. (Založil/a: Martina)

zuzik
  11. 8. 2010, 15:00
Nejdřív jsem si myslela, že se mi nebude líbit, ale jak jsem se začetla, tak jsem nemohla přestat, tahle knížka se mi hodně líbila. Doporočuji přečíst!!! Ahoj Zuzik.