Jestli to bolí, není to láska

Jestli to bolí, není to láska

Eminent - 2010
ISBN: 978-80-7281-348-3

Eminent (2010) 978-80-7281-348-3 432

Navzdory tomu, co nám sdělují všechny písničky, knihy a filmy, platí, že jestli něco bolí, není to láska. Bolí pouze naše neuspokojené potřeby, bolí pouze to, že nedostáváme, co chceme. Láska bolet nemůže, protože je to pocit spojení, který nám přináší radost. Bolí, když se zavřeme, stáhneme se do sebe, odtáhneme od partnera. Ubližuje nám, když něco ve vztahu oživí naši starou bolest. Láska nás nebolí – naopak nás obohacuje. Když se rozvíjí naše srdce, někdy možná cosi jako bolest cítíme; je ale jenom svírání. Bohatství našeho srdce roste v záři lásky a uznání; svíráním dává naše srdce najevo, že se po té dlouhé době, kdy bylo zraněné, dává znovu do tance. Pocit, že se naše srdce rozvíjí láskou, je opravdu sladký. Tak zní ústřední myšlenka a hlavní poselství knihy Jestli to bolí, není to láska. Tvoří ji soubor 366 prostých, ale naprosto přelomových zásad, které pomáhají léčit problémy a bolest vznikající v každém vztahu. Toto dílo přináší inspiraci a upřímné povzbuzení, je průvodcem, který ukazuje, jak hledět na svět novýma očima. A jak získat lásku a odpuštění, které si všichni zasloužíme.

Chuck Spezzano Chuck Spezzano