Nebezpečná krása

Originální název: Dying to Have Her

Domino - 2002
ISBN: 80-7303-085-3

Domino (2002) 80-7303-085-3 316

Druhý díl série Hollywood.

Hvězda seriálu Údolí Valentinů herečka Serena McCormacková je krásná, laskavá a všemi oblíbená - její život však znenadání nabere zcela nečekané obrátky. Přímo na scéně, kde měla začít natáčet, je zavražděna mladá herečka, a navíc všechno nasvědčuje tomu, že obětí smrtelné nehody měla být právě Serena. Vzápětí do děje vstupuje soukromý detektiv Liam - muž, k němuž se Serena cítí přitahována i přesto, že ji kdysi bez rozloučení opustil. Musí však překonat svou hrdost a naučit se mu znovu důvěřovat, neboť Liam se záhy stává jediným člověkem, který stojí mezi Serenou a vyšinutým vrahem, jehož výhrůžky jsou stále děsivější. Kdo by chtěl ublížit populární herečce? Jde o čin šíleného fanouška, nebo hraje roli žárlivost některé z kolegyň? Ze všech se postupně stávají podezřelí… (Založil/a: Martina)

teite
  27. 5. 2014, 21:32
No, tak toto byl velký úlet. Dočetla jsem jen proto, že jsem zrovna neměla nic jiného po ruce, ani staré noviny :-)