Slovní sebeobrana pro ženy

Slovní sebeobrana pro ženy

Grada - 2010
ISBN: 978-80-247-3442-2

Grada (2010) 978-80-247-3442-2 160

Kdo by to neznal? Ať už v práci či mimo ni jsou ženy oblíbeným terčem slovních útoků a provokací. V tu chvíli si přejeme zareagovat okamžitě, potřebujeme, aby nás vhodná odpověď napadla hned, ne až cestou domů! Autorka, odbornice v oblasti kariérního rozvoje, připravila tréninkový program speciálně určený ženám. Dozvíte se, jak správně komunikovat a pohotově reagovat, jaké jsou nejefektivnější taktiky slovní sebeobrany - od "vyhýbání" přes "protiútok" až po "souhlas", jak pracovat s hlasem, abyste působily výrazněji, jak diplomaticky zmírnit konfliktní situace a konstruktivně řešit spory, jak účinně využívat řeč těla. Díky mnoha cenným tipům, příkladům a cvičením perfektně zvládnete umění slovní sebeobrany a zvýšíte si své sebevědomí.

Anyzz
  10. 11. 2012, 10:56
Slovní sebeobrana? Myslím, že kdyby nějaká dívka zareagovala tak, jak je uvedeno v příkladech knihy, tak se leda před všema shodí. Nuda