Lžička plná cukru…

Lžička plná cukru…

Podtitul: …oslaďte si výchovu zábavou a fantazií!

Práh - 2010
ISBN: 978-80-7252-297-2

Práh (2010) 978-80-7252-297-2 160

Pomohou vám ponožkové strašidýlko, létající koberec, mluvící zubní kartáček nebo šuplík na ošklivá slůvka. Užijete si s dětmi a jen tak mimochodem, hravou formou, prosadíte své zásady.

Falbala
  6. 4. 2012, 19:38
Báječná kniha o výchově s nadhledem. Podle mě patří k fondu nejlepších knih o výchově. Jsou tu zajímavé nápady na činnosti s dětmi - třeba, jak je zabavit při cestě autem, při čekání u doktora, jak je uspat, jak řešit zlobení, škaredění, odmlouvání, fňukání (a neztratit při tom nervy), jak uspořádat oslavy i bojové noční výpravy... a jak se po tom všem zregenerovat. Knížka je velmi vtipná a srší dobrými nápady, které uhoněného dospěláka v běžné rutině nenapadnou. Vstřícná, milá, čtivá, praktická, dobře graficky sestavená. Hodí se především pro rodiče miminek, předškoláků a školáků na prvním stupni. Je to POKLADNICE nápadů na výchovu, her a praktických triků. Oceňuji, že k většině popsaných činnosti nemusíte nic kupovat - vystačíte si s tím, co najdete doma.