Stmívání: Grafický román I

Stmívání: Grafický román I Originální název: Twilight: The Graphic Novel, Vol. 1
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1469-5

Egmont (2010) 978-80-252-1469-5 224

Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit...

„Práci na novém ztvárnění Stmívání jsem si ohromně užívala. Young odvedla úžasnou práci, když převáděla slova, která jsem napsala, do nádherných obrázků. Postavy i prostředí se velmi podobají mým představám, které jsem o nich měla, když jsem Stmívání psala.“
- Stephenie Meyerová

tomdra
  3. 8. 2013, 10:42
Můj první knižní komiks a musím říct, že byl fakt super. Pěkná kresba. Už se těším na další díly. :)
Beornottobe
  22. 7. 2010, 18:17
Je to fakt nádherně nakreslený, Kim Young je neskutečně talentovaná :) Dneska jsem si tu knihu koupila a přečetla jsem jí během chviličky a ty obrázky mě fakt zaujaly a hlavně ztvárnění Edwarda Robertem Pattisonem mě zrovna nenadchlo, takže jsem ráda, že nakreslený je Edward alespoň hezký (nic proti Robertovo fanynkám, každý má jiný vkus) :D Jen mě mrzí, že to není celá kniha, ale jen její část a doufám, že brzy bude pokračování.. :)
Veve721
  10. 2. 2016, 18:46
Krásně nakreslené... určitě jen za to dám stejnému obsahu (prvního dílu) o hvězdičku víc, než psané předloze. Rozhodně jsem ráda, že mám v knihovničce. Jenom poznámka: já ji kupovala ve výprodeji, za původní cenu bych si ji nekoupila, i kdyby byla nakreslená přímo božsky. Připadá mi trošku přehnaná.
Čikitka
  20. 11. 2012, 14:14
Nutno podotknou že já rozhodně nejsem obdivovatel komiksů. Nebraly mě tam ani obrázky ani nic jiného. Trošku se mi zdálo že to pokazilo Twilight knihy. Samozřejmě každý má jiný názor
RacingF
  20. 7. 2011, 11:16
Přečtené během 30 minut. Nádherné kresby a příběh jsem vnímala jinak než v normální knize bez kreseb. Opravdu povedené dílu a docela se i těším na další díl(y). :)
Alenes
  10. 6. 2012, 9:55
Straštně moc bych chtěla pokračování. Mě osobně se tahle kniha moc líbila takže doufám že bude další pokračování.
Appolona
  27. 2. 2011, 10:50
Moc krásně ilustrované, kresby nádherně doplňují twilight ságu! Těším se, až vyjde další grafický román! Postavy jsou nakresleny přesně podle předlohy, tak jak si je Stephanie vysnila!
kayluska06
  6. 1. 2011, 16:59
Měla jsem to přečtené docela brzo, i když jsem se snažila si to "šetřit". Kresby jsou úchvatné, jen zírám, jinak je to ale docela o ničem. Přiznávám se, že lituju, že jsem si to koupila, protože kromě obrázků na tom fakt není co obdivovat. :/