Holka z Hoppers

Holka z Hoppers

Nezjištěno / Jiné - 2009
ISBN: 978-80-7381-632-2

Nezjištěno / Jiné (2009) 978-80-7381-632-2 288

solidní peckou: čtyřkou akčních historek o ultimátním idolu Maggie, o stárnoucí, leč stále okouzlující královně ringu, velké Reně Titańon. Pak se opět vrací k Maggie a jejím pokusům a omylům. Ve druhém dílu se rovněž objeví i usoužený Ray D., dávný rival Hopey bojující o přízeň Maggie - a celou podařenou sbírku uzavře snad nejlegendárnější historka série, v níž Izzy odjede do Mexika a setká se s ďáblem.

Jaime Hernandez Jaime Hernandez
*??.??.1959

antoniana
  23. 1. 2015, 9:22
Druhý díl jsem schválně četla pomalu, tešila jsem se z každého příběhu. Pokračování jede na stejné vlně jako Mechanická Maggie - nesouvislé, ne vše vysvětlující, bláznivé a ulítlé. Čím mě ale autor naštval byla dlouhá absence Hopey, příběhy u mě ztratily na atraktivitě. Líbilo se mi, že Maggie nechal dál při těle. Vlastně dost jeho ženských postav má normální nebo trochu oplácanou postavu, nejsou to zkrátka žádné komiksové hrdinky s vosím pasem a anorexií na krku :) Ty holky mi budou chybět (dokonce i Maggie).