Už zase skáču přes Merde!

Už zase skáču přes Merde! Originální název: Merde Actually

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02127-0

Albatros (2008) 978-80-00-02127-0 292

Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou "osudovou lásku". Obojí se však nečekaně komplikuje a Pul začíná mít podezření, že Francouzi doopravdy pocházejí z jiné planety. A protože ve Francii se všechno točí kolem lásky, Paul se dostává do zapeklité motanice vztahů, kterou mu může pomoci rozplést jen ta opravdu nejúžasnjší žena na světě... (Založil/a: cahia)

Rutsuka
  30. 7. 2015, 21:54
Zatímco u prvního dílu jsem se celkem dost nasmála a líbil se mi popis nového života Anglána ve Francii, druhý díl mě kromě několika prvních stránek (na venkově u Florenciny matky) a několika posledních stránek (od vánočního večírku dál) spíš nudil. V prvním díle mne bavilo hlavně popisování zvláštností Francie a Francouzů a ten osobní život Paula Westa pro mě byl až v druhé lajně. Ale v tomto díle se řeší v podstatě už jen ten osobní život a problémy... a kromě toho, že se opakovalo furt to samé dokola, tak mi navíc Paul ani není moc sympatický, takže mi bylo v podstatě jedno jak to s ním dopadne. Zatím se do dalšího dílu pouštět nebudu, ale myslím, že časem neodolám a budu chtít zkusit ještě ten třetí, americký.
MargarethMatthews
  19. 6. 2013, 17:09
Další díl, který mě potěšil a pobavil. Bohužel (nebo bohudík?) to ale autorův první počin nepředčilo. I přesto se velice těším až budu objevovat další jeho příběhy s příměsí typického humoru a úžasné slovní hry narážek.
Blama
  16. 9. 2016, 18:36
Necetla jsem prvni dil jen tenhle. Knizka vcelku odsypa a misty je i vtipna, ale celkove me moc nebavila. Nejak mi nestaci stridani holek v posteli jako namet skoro tristastrankove knihy....
laile
  12. 8. 2015, 17:54
Kniha o neco mene zabavnejsi nez prvni pocin, ale presto si drzi vysoke kvality. Pokud cekate oddechovou cetbu, ktera vas odvede od vsednich starosti - je to prave tohle.