Úžasná síla emocí

Úžasná síla emocí

PRAGMA - 2008

PRAGMA (2008) 204

V této knize vám autoři pomocí Abrahamova učení usnadní porozumět vašim každodenním emocím. Abraham, skupina vysoce vyvinutých, nefyzických učitelů, nabízí náhled z jejich obsáhlé perspektivy prostřednictvím Esther. Promlouvají k nám prostřednictvím řady milujících, svolných, brilantních a snadno pochopitelných esejí ve formě nám srozumitelného psaného, či mluveného slova a vedou nás k povznesení, zplnomocnění a k napojení se na vnitřní bytost, vlastní já. Naučíte se, jak potlačit pocit, že nezvládáte svůj život, a jak dostat své emoční prožitky do rovnováhy. Dozvíte se, jak porozumět všem pocitům, které denně prožíváte, i to, co znamenají, a jak jich můžete dobře využít. Při četbě pocítíte mírumilovnost a vděčnost, že jste právě tam, kde jste. Každá myšlenka, kterou přijmete, vám přinese lepší porozumění vašim osobním hodnotám a ukáže vám, jak otevřít dveře, kamkoli si budete přát, a jak uspět ve všem, co budete chtít dělat. A až obrátíte poslední stránku této knihy, pravděpodobně si pomyslíte: Vždycky jsem si to myslel, ale teď to vím!