Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Vévoda

65%
3 11
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Vévoda Originální název: The Duke

Nejnovější vydání:
Alpress - 1997
ISBN: 80-7218-018-5
Počet stránek: 336
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Alpress (1997) 80-7218-018-5 336

Romantický příběh autorky Catherine Coulterové je situován do Skotska minulého století. Hlavní hrdina vévoda Ian Carmichael zde jako poslední mužský potomek rodu zdědí venkovské panství. Rozhodne se, že sem přesídlí z Londýna, kde už se cítí znechucen nabubřelostí společenského života místní smetánky, k níž patří i jeho snoubenka. Ta se však městských radovánek a plesů vzdát nehodlá. Na venkově se Ian setká s řadou zajímavých vzdálených příbuzných - sestřenicemi, bratranci, ale i s intrikářskou a vypočítavou pratetou Addelou, která by ráda získala panství pro svého nevlastního vnuka Percivala. Do příběhu vstupuje láska mezi Ianem a otevřenou, upřímnou Brandy. Zvítězí tento čistý cit, anebo dosáhne svého Ianova hysterická a hrabivá londýnská snoubenka? Kdo je za intrikami, které jsou namířeny proti Ianovi? Kdo usiluje o jeho život? Bude zlo nakonec potrestáno a dobro odměněno? (Založil/a: Martina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Bloodym
20% 20% 20% 20% 20%
  16. 12. 2013, 20:56
V této knize je jsou kladní hrdinové tak kladní až mi z toho bylo špatně a ti špatní měli na hlavě černé klobouky, abychom je lépe poznali. Tohle bylo jedním slovem špatné.
marta-b
0%
  23. 5. 2015, 22:32
Nedokázala jsem knížku dočíst, tak špatně je to celé napsané. Všechno je předvídatelné, hloupé a co mě nejvíc vytáčelo, byla stále se opakující úvodní slova staré paní: "Ba, ba, ..." Příšerné hlavně proto, že bez toho nezačala nikdy mluvit. To bych do konce knížky nevydržela ...