Homeopatie od A do Z

Metafora - 2015
ISBN: 978-80-7359-104-5

Metafora (2015) 978-80-7359-104-5 400
Metafora (2007) 978-80-7359-104-5 400

Všechno, co chcete vědět o této léčebné metodě...
Homeopatie je léčebnou metodou, která si v dnešním světě získává stále více pozornosti. Čím větší stres, tlak a shon na nás doléhá, tím víc si uvědomujeme, že tělo a duše nejsou dvě oddělené věci, ale že spolu neodmyslitelně souvisejí. A právě homeopatie nás učí, jak lze bezpečným a neagresivním způsobem, bez použití chemikálií, dosáhnout optimálního zdravotního stavu.
Přesvědčíte se, že touto cestou je možné vyléčit široký okruh fyzických i psychických potíží. Dočtete se nejen o historii a vývoji homeopatie, ale obdržíte i kompletní návod s mnoha radami, který vám pomůže vybrat tu nejsprávnější léčbu.
Obsáhlý seznam přináší podrobné informace o každém léku i o tom, na které potíže je nejvhodnější. Část zaměřená na jednotlivé systémy a ústrojí vám pomůže přesněji určit chorobu a rozhodnout o jejím nejlepším léčení. Text doplňuje řada fotografií a kapitola o nejrůznějších podpůrných terapiích.