Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-314-1

Synergie (2014) 978-80-7370-314-1 60
PRAGMA (2009) 268

Ústředním tématem této knihy autorů Abraham-Hicks je mocný Zákon přitažlivosti jako jeden z obecně platných, všudypřítomných a ve svém působení neomylně důsledných a konzistentních zákonů vesmíru. Principy Zákona přitažlivosti a jeho působení jsou zde zasazeny do kontextu fyzické reality časoprostoru a běžných životních zkušeností, s nimiž se my lidé denně setkáváme. Abraham – vybraná skupina nadpozemských učitelů – čtenáři prostřednictvím Esther Hicksové nejen podrobně a srozumitelně vysvětluje, jak Zákon přitažlivosti působí a jak se projevuje, ale ze své širší perspektivy sděluje vědění, jemuž jsme se během prožívání našich životních zkušeností v různé míře vzdálili a k jehož probuzení nás Abraham povzbuzuje.

Kočka modrá
  28. 11. 2014, 9:45
K této knize byly vytvořeny také karty, které ještě lépe umí odhadnout vaši aktuální a individuální situaci a lépe tak nacházet vhodná řešení. Dávám jedničku s hvězdičkou!