Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit

Nezjištěno / Jiné - 2009
ISBN: 978-80-7205-905-X

Nezjištěno / Jiné (2009) 978-80-7205-905-X 232

Kniha informuje na základě aktuálních vědeckých poznatků o nebezpečích a možnostech ochrany a shrnuje více různých doporučení, která umožňují reálně snížit zdravotní rizika vyplývající ze všudypřítomného zatížení elektromagnetickým zářením. Tato doporučení se opírají zejména o výsledky více než čtyř tisíc výzkumů v oblasti zatížení elektromagnetickým zářením v bytech, ložnicích, kancelářích, školách a na dětských hřištích. Protože také lékaři a léčitelé berou stále větší měrou v úvahu možnou zdravotní zátěž způsobenou elektromagnetickými poli, zejména v místech, kde se spí, existuje naděje, že právě probíhající diskuze a osvěta na téma „zatížení elektromagnetickým zářením a jeho následky“ může pomoci milionům postižených lidí.