Jsem těhotná, ne nemocná!
Originální název: Jsem těhotná, ne nemocná!
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

IFP Publishing - 2016
ISBN: 978-80-87383-47-6

IFP Publishing (2016) 978-80-87383-47-6 312
XYZ (2009) 978-80-7388-274-7 360

Těhotenstvím krok za krokem - i tak bychom mohli představit knížku Renaty Petříčkové, která provede čtenářky od početí po šestinedělí. Postupně se budoucí maminky dozví, jakou stravu v tom kterém měsíci upřednostnit, do jaké míry se oddávat pohybu a nakolik je třeba se "hlídat"… A v čem se nový rádce liší od současné nabídky na trhu? Především maminkám radí jedna z nich. Osvědčené tipy předkládá s laskavým nadhledem a postraší jen v případě, že je to naprosto nezbytné. Největším přínosem příručky je pak část, která se věnuje období šestinedělí. Době, kdy se nejen každá z žen mazlí se svým malým "broučkem" a zvyká si na roli matky, ale zároveň je přecitlivělá na veškeré podněty zvenku i zevnitř - vždyť hormony pracují o sto šest. Netradičního průvodce těhotenstvím, který je psán ve stylu Betty Mac Donaldové (Vejce a já), doplňují vtipné ilustrace Mirka Vostrého.

MMacicekk
  4. 7. 2016, 8:41
Tuhle knížku musím doporučit všem nastávajícím maminkám i těm, co to teprve plánují :) Čte se opravdu jedním dechem a odpoví vám na otázky, nad kterýma si budete lámat hlavu. Je vidět, že autorka píše z vlastních zkušeností a vše popisuje tak, jak to opravdu je. S touhle knížkou vás jen tak něco nezaskočí.