Ohnivá hvězda

Ohnivá hvězda

Víkend - 2009
ISBN: 978-80-7222-648-1

Víkend (2009) 978-80-7222-648-1 368

Výzkumná výprava do Arktidy a smlouva na novou knihu – život se snad Davidu Rainovi ani nemůže vyvíjet lépe!
Jakmile dorazí do země věčného ledu, začne David psát svůj nový příběh. Příběh o medvědech, dracích a záhadné ohnivé hvězdě. Ale záhy zjistí, že jeho příběh zrcadlí to, co se odehrává i ve skutečnosti, a že starý nepřítel znovu přichází a s ním také nová nebezpečí a dobrodružství. Tentokrát však nejde jenom o jeho milou bytnou Liz Pennykettlovou a její dceru Lucy, ani o milovanou Zannu. Tentokrát je ohrožen celý svět.

Chris d'Lacey Chris d'Lacey

Menší Čtivka
  24. 9. 2016, 18:03
Je to dobrá kniha. Je psána uměleckým stylem, který Vás nutí studovat ji jako nějaký složitý kolážní obraz, spíš než že ji čtete. Je tenká, ale vplouvat do kapitol budete dlouho jako do hlubokého spánku, každá Vás odnese trochu na jiné místo k jinému hrdinovi, do jeho často naprosto odlišného, i když souvisejícího snu... v podobných knihách nalézám poslední dobou čím dál větší zálibu.
Trupik
  9. 11. 2012, 14:40
Tak jsem konečně dočetl i třetí díl této série. Trošku slabší než díl druhý, ale i tak byl děj zajímavý. Jak jsem již zmínil spíše určeno pro mladší ročníky.