Můj první anglicko-český slovník vět

Můj první anglicko-český slovník vět Originální název: Můj první anglicko-český slovník vět

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2601-9

Knižní klub (2009) 978-80-242-2601-9 128

Děti, které otevřou tuto kouzelnou knížku, se naučí víc než jen jednotlivá slovíčka nové řeči. Naučí se zároveň rozumět celým větám a používat je. Tento slovník jim totiž názorně předvede, jak anglické výrazy uplatnit v různých kontextech. Všechna spojení, která jsou v něm uvedena, jsou seskupena podle témat a tak, jak se běžně objevují v každodenních situacích, takže jsou dětem blízká a snadno srozumitelná. Dvě spárované věty – jednu anglickou a jednu českou – vždy doplňuje barevná ilustrace, která usnadňuje porozumění. V závěru knížky si děti mohou jednotlivá slovíčka opakovat ve shrnutí kapitol nebo si je vyhledat v anglicko-českém a česko-anglickém slovníčku. Můj první anglicko-český slovník vět všem malým studentům a studentkám zpříjemní a usnadní první seznámení s angličtinou.