Láska z kapek deště

Láska z kapek deště Originální název: Láska z kapek deště

Nezjištěno / Jiné - 2009

Nezjištěno / Jiné (2009)

Kikina úspěšně ukončí střední vzdělání, začne užívat prázdnin plnými doušky, ale nakonec je nečekaně postavena před brány vysněné budoucnosti. Jenže…sny o její budoucnosti nabraly trochu jiný směr. Jak se má najednou sama správně rozhodnout?

Dominika Kirschová Dominika Kirschová
*1984

Savana
  8. 9. 2013, 13:30
I když nepohrdám lehkými románky, vhodnými maximálně tak k vodě nebo do autobusu, tato knížka mě zklamala. Někdy opravdu nemám hlavu na čtení složitých románů a filozofických knih, a tak ráda sáhnu po knihách Lenky Lanczové. Čekala jsem, že tato knížka bude něco podobného, ale dost jsem se spletla. Děj nemá žádný, čteme o tom jak "jedna osmnáctiletá holka tráví svůj den, co si dá k snídani, co k obědu a k večeři, co řekne své malé sestře.." apod. Hlavní hrdinka je tak dokonalá, že prostě MUSÍ lézt většině čtenářkám na nervy. Není krásná, je přímo oslnivě nádherná, její románové kamarádky jí samy říkají:,,Ty jsi krásná, můžeš mít každýho kluka. Jsi dokonce krásnější než Míša."
Potká nejkrásnějšího kluka z okolí, a ten se do ní SAMOZŘEJMĚ zamiluje, žádný problém...
Maturitu zvládne levou zadní, s prstem v nose. Nerozčiluje se, k malé sestře se chová jako máma, jasně, pohoda.. tak to přece dnešní mladé slečny MAJÍ, že.
Promiňte, ale nebaví mě číst o dokonale krásných holčinách, kterým vychází všechno, na co si ukážou. O tom, jak se potkají dvě DOKONALÉ bytosti a okamžitě se do sebe zamilují a samozřejmě, že skončí spolu. Jak taky jinak.
Nebaví mě číst, jak se Kikina nasnídá, vyvenčí psa, naobědvá, vyvenčí psa, nakoupí, vyvenčí psa, večer si odskočí na randíčko, vyvenčí psa...
Na tohle opravdu nemám..