Angelika - popravený u Notre-Dame (4.díl)

Angelika - popravený u Notre-Dame (4.díl)

Fragment - 2009
ISBN: 978-80-253-0872-1

Fragment (2009) 978-80-253-0872-1 336

Strhující sága o velké lásce a nenávisti z pera jedné z nejlepších současných francouzských autorek historických románů pokračuje..

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:16
Překvapení nastalo v okamžiku, kdy se opravdu začalo něco dít. Samozřejmě se mi nelíbilo, čím vším si musela Angelika projít a že zanechala děti v péči své sestry, která ji nesnášela. Po odsouzení jejího manžela se zhroutila, což je sando chápatelné, ale méně pak její činy. Nesouhlasila jsem plně s jejími rozhodnutími, ale koneckonců není na mě, abych určovala literární postavu někoho jiného. Tato kniha se mi líbila více než předchozí díl, ale také jsem si asi přivykla více na televizní komerční formu vyprávění tohot příběhu.
guilty.girl
  1. 3. 2013, 11:11
Tak to byl přerod, ale trochu jsem nedokázala pochopit tu nenadálou proměnu Angeličiny povahy, její činy a motivy, její chování vůbec neodpovídalo Angelice z dřívějších dílů. Jakoby se v knize objevila nová postava, protože Angelika zcela změnila i svoji podstatu, a proto je to tak matoucí, protože ani to nejhorší v životě vás nezmění od základu.