Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Psanci z L.A.

70%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Psanci z L.A.

Nejnovější vydání:
Brána - 2009
ISBN: 978-80-7243-405-3
Počet stránek: 256
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Brána (2009) 978-80-7243-405-3 256

Suzanne, atraktivní a oblíbená učitelka dějepisu na základní škole, matka tří dětí, se přes den věnuje svým studentům a po nocích a ve svém volném čase nezapře divokou krev, která jí koluje v žilách po dávném předkovi. Byl jím legendární mexický bandita, obdoba lidových hrdinů, o nichž se tradují pověsti, že bohatým brali a chudým dávali. Suzanne ráda riskuje, miluje rychlá auta, krásné věci a sex. Při jedné ze svých loupeží se připlete do cesty zločineckému gangu a od té chvíle jí jde o život. Lidské životy proti statisícům dolarů v diamantech nemají žádnou cenu a šéf gangu je chce jen pro sebe. To však chce i Suzanne… Osudová láska mezi Suzanne a vyšetřujícím detektivem Charliem Hoodem, brutální vraždy, napětí a plno zvratů způsobují, že čtenář čte knihu takřka jedním dechem. Román patří k nejlepším dílům autora, který napsal již čtrnáct bestsellerů a několikrát získal cenu Edgara Allana Poea.

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Karlos3344
80% 80% 80% 80% 80%
  27. 5. 2013, 16:05
Kus poctivého řemesla.
Tato knížka nezklame i přesto, že od samého začátku je více než jasné, jak to dopadne. Přesto se ale od knížky neodtrhnete a dočtete ji.
Co mi trochu ubíralo vítr z plachet byla až příliš velká naivita hlavní hrdinky, která se na jednu strachu chovala profesionálně a na druhou stranu všechny ostatní velmi podceňovala.
Novodobý Robin Hood v sukni pro dospěláky.