Richard III.

Richard III. Originální název: King Richard III

Albatros - 2009
ISBN: 978-80-00-02332-8

Albatros (2009) 978-80-00-02332-8 208

Dnes již klasické dílo v komiksové podobě. (Založil/a: Javert)

William Shakespeare William Shakespeare
*duben 1564 - †23.04.1616

Patrick Warren Patrick Warren

togaf
  22. 8. 2012, 8:23
Souhlasím s Hannie - zkrácená verze vede ke zmatkům mezi postavami. Spousta postav se v ději jen mihne a pak už se o ní jen mluví. Navíc v černobílých obrazech postavy často vypdají stejně. Samotné kresby jsou úžasné a text taky, ale na manga zpracování Shakespera se Richard III. prostě nehodí.
Hannie
  5. 7. 2012, 12:45
Postupně jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo.. "Ksichtíky" mi splývaly dohromady, takže jsem se musela stále vracet zpět.. Což se mi často nestává, takže netuším, zda to bylo způsobeno zpracováním či mou neznalostí Richarda III. :)
sirrecek
  3. 6. 2013, 22:48
na prvni pohled nudne cernobila a i po tisice precteni nepochopitelna ale jednou sem ji vzal a poradne procetl postupne pochopil kdo jak skoncil a cim bil a tak se mi komiks zalibil nej komoks co sem cetl :)

---------------------

a mihaji se jenom poskoci a nekteri kteri maji hned umrit ale cim vic postav tim veci scifi a napeti co se sta
ne :0 :DD