Originální název: Olivia Joules and The Overactive Imagination

XYZ - 2015
ISBN: 978-80-7505-037-3

XYZ (2015) 978-80-7505-037-3 304
Aurora (2004) 80-7299-080-2 287

Nejnovější román známé autorky je opět věnován světu žen. Hrdinka Olivia Joulesová je však protipólem Bridget. Je nezávislou mladou ženou, toužící po úspěchu, pro který se snaží zdokonalit ve všem možném.Jako novinářka se seznámí s mužem, kterého začne podezírat, že je terorista, a rozhodne se ho odhalit. (Založil/a: Judyth)

Manon
  14. 12. 2013, 22:11
Takový průměr, nic převratného, ale některé části byly vtipné, znovu bych to však nečetla ani za nic.
Cris
  28. 12. 2010, 23:24
Cože? Cože? Cože?!! Patřím k zapřísáhlým fanynkám Deníku Bridget Jonesové, a tak jsem si musela pořídit i Olivii Joulesovou. Už po pár stránkách mi ale došlo, že tahle ženská nemá s milou a rozkošnou Bridget nic společného - jako by ji vůbec nestvořila Helen Fieldingová. Buďto jsem úplně blbá, anebo se tahle kniha prostě NEDÁ POCHOPIT? Vlastně jsem si celou dobu kladla dvě otázky - co to má proboha znamenat a kdy už bude sakra konec?