Moc a síla přesného záměru

Moc a síla přesného záměru

PRAGMA - 2009

PRAGMA (2009) 304

Tato kniha Vedoucího okraje Esther a Jerryho Hicksových, která předkládá učení nefyzické bytosti Abraháma, je o tom, abychom se úmyslně zaměřovali pro cokoli, co v životě chceme, a přitom na naší cestě vyrovnávali naši energii a žili Umění umožňování. Ale je důležité si povšimnout, že vědomí potřeby vyrovnávat naši energii je mnohem významnějším než nastavení si cíle nebo zaměření se na konečné touhy. A z této velmi důležité přednosti vzešla tato práce. Jak pochopíte a budete účinně trénovat procesy zde uvedené, nejenom že dosáhnete vašich cílů a vytoužených výsledků rychleji, ale budete se těšit z každého kroku na cestě, dokonce před jeho projevením. Zjistíte, že prožívání vašeho života je pokračující cestou radosti, spíše než séríí dlouhých, suchých období mezi příležitostnými chvílemi dočasného uspokojení.

Adien
  13. 11. 2012, 20:47
Kniha vynikající, ale bohužel hodně špatný překlad...................................................