Harmonický život. Barvy, tvary, talismany a rady našich předků

Harmonický život. Barvy, tvary, talismany a rady našich předků Originální název: Harmonický život. Barvy, tvary, talismany a rady našich předků

Plot - 2009
ISBN: 978-80-86523-95-8

Plot (2009) 978-80-86523-95-8 188

PhDr. Olga Krumlovská, autorka mnoha knih o astrologii, józe, alternativním léčitelství a nadpřirozených jevech přichází s novou publikací, v níž se zabývá působením barev na psychiku člověka a vlivem barevných kombinací na lidské zdraví. Dále se zaměřuje na stále málo využívané tvarového záření vydávané věcmi, které nás obklopují, a s ním související rozmístění předmětů v prostoru a situování našich příbytků podle světových stran. Kniha přináší řadu užitečných rad, jak si správnou a citlivou volbou domácích zařízení, nábytku a doplňků zajistit pohodu, úspěch, štěstí a především pevnější zdraví. Dále vám kniha poradí, jak lépe odolávat stresu, nepřízni osudu a dočasnému oslabení organizmu tak, abychom předešli dlouhodobým nebo dokonce trvalým zdravotním potížím. Součástí knihy jsou také užitečné rady a zkušenosti našich předků.