Zahradní sekačky - údržba a opravy

Zahradní sekačky - údržba a opravy

Kopp - 2004
ISBN: 80-7232-232-X

Kopp (2004) 80-7232-232-X 238

Kniha má za cíl poradit vám při údržbě a opravách benzínových sekaček. Je určena všem uživatelům z řad kutilů a opravářů, ale i těm, kteří dosud nemají žádné zkušenosti a chtějí si svépomocí provádět údržbu a jednoduché opravy sami. Náročnost oprav je rozdělena do několika úrovní - od laika po odborný servis.

Kniha ve své obecné části popisuje funkci a provoz jednotlivých částí motoru a popisuje konstrukci vlastní sekačky. Údržba a postupy oprav jsou uvedeny pro nejrozšířenější motory používané na našem trhu, tj. motory firem BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH a MOTOR JIKOV. Všechny uvedené pracovní postupy platí obecně a lze je aplikovat i na jiné typy motorů.

Velké množství fotografií a obrázků názorně popisuje jednotlivé pracovní postupy. Jako uživatel zahradní sekačky tak získáte potřebné informace k tomu, aby vám sekačka dlouhodobě sloužila k plné spokojenosti.