Originální název: Widows

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-483-0

BB art (2009) 978-80-7381-483-0 311
Český spisovatel (1993)

Jsme opět v 87. revíru, kde je zločin na denním pořádku. Nejdřív přijde o život mladá krásná milenka bohatého pána. Kdosi ji podřeže a zohaví. Vyšetřování se vleče. Potom přijde na řadu onen bohatý pán. Kdosi ho zastřelí. Když je pak zastřelena i jeho současná manželka, padá největší podezření na jeho bývalou. Ale v okamžiku, kdy kulka usmrtí i ji, začíná detektiv Steve Carella znovu a téměř od nuly. O čem svědčí pozoruhodná erotická korespondence, nalezená v bytě první zavražděné? A jsou známi všichni odesilatelé a adresáti? A přitom by Steve nejraději vyšetřoval úplně jiný případ. Brutální vraždu svého otce (Založil/a: Tanmut)

Ed McBain Ed McBain
*15.10.1926 - †06.07.2005

illy
  6. 12. 2013, 10:06
Tohle je prostě klasika. Když chci nějakou oddechovku, napsanou dobrým stylem, s lehkým humorem - sáhnu vždy po Mekbejňákovi. Záruka dobrého čtení. Bohužel už zbývá jen špetka příběhů které jsem nečetl :-(