Alchymie pro všední den

Alchymie pro všední den

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-7390-014-4

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-7390-014-4 145

Netradiční pohled na tradiční učení z dob "šerého dávnověku", které má k naší současnosti mnohem blíž, než si myslíme. Autorka se alchymii, kabale, astrologii a meditaci věnuje již několik desítek let a má na svém kontě více než dvacet úspěšných knižních titulů. Jak sama uvádí, alchymie je práce pro ty, kteří vědomě hledají změnu většího rozsahu, změnu pro duchovní růst. Všem těm - a nejen jim - je určena tato pozoruhodná publikace obsahující mnoho praktických rad, jak pomocí alchymie obohatit svůj život a dosáhnout kýžených cílů.

Mariana.
  6. 2. 2013, 13:40
Tato kniha není o alchymii, název je velmi zavádějící. Obsahuje velmi užitečné techniky, zvláště pro začátečníka i obohacení pokročilého. Na můj vkus jsou však rozbory k pochopení alchymické a přiznám se, že tato disciplína jde úplně mimo mě. Ale přečetla jsem ji- protože, jak říkám, není o alchymii :)..