Já nakupuji sama

Já nakupuji sama

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-204-1742-8

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-204-1742-8 175

trendů a který si bude všímat velmi specifických proměnných, jakými jsou váš temperament, životní náplň, styl, váš skutečný věk i to, na kolik se cítíte.

Zuzzka
  5. 12. 2013, 19:26
Ještě jsem knihu nedočetla, ale možná je to proto, že dočíst ji je celkem obtížný úkol. Kniha je celkem chaoticky uspořádaná a skáče z tématu na téma, takže se často ztrácím. Co je sice pěkné, ale zároveň mi dělá největší problémy je množství metafor a přirovnání. Často opravdu nevím, o čem je řeč. Možná za to může i překlad. Předpokládám, že všemožné osobnosti, které autorka používá v přirovnání (!) jsou italské čtenářce známé, ale mě často dělá problémy přijít na to, co tím chtěl básník říct a tak spousta vět pro mě zůstává bez významu. Nehledě na to, že v originále asi některá přirovnání fungují lépe než pak doslovně přeložená. Pro mě je tato kniha jedna velká hádanka, ale třeba se mi ji podaří rozluštit.