Ptakopravectví

Ptakopravectví

Olympia - 2006
ISBN: 80-7033-982-9

Olympia (2006) 80-7033-982-9 254

Ať už sháníte dokonalého partnera, rozhodla jste se vybrousit svou techniku flirtu, stavíte hnízdečko, nebo prostě stojíte o společnost, Ptakopravectví Vám poslouží jako průvodce rituály námluv snadno vzrušivého moderního samce. Vůdčí „sexpertka“ Lauren Francisová strávila nemalý čas v džungli námluv a její výzkum prokazuje, že muži - na rozdíl od psů – nejsou věrní ani snadno cvičitelní, ale podobají se spíše ptákům! Prudce se třepetají, dychtivi dostat se do bezprostřední blízkosti ženy, než náhle bez varování ulétnou, a spokojí se s tím, že vás opěvují, aniž by se pustili do vážných úvah o svatbě. Takže, jak nejlépe odchytit a udržet si svého drahého opeřence? V Ptakopravectví naleznete plno vtipných a neocenitelných rad po kterých možná toužíte.

felisr
  29. 9. 2016, 9:00
Po pravdě řečeno jsem tuhle knihu koupila pro dlouhodobě single kamarádku a jen trošku jí otevřela, začetla se - z důvodu toho, zda nebude "blbý" jí to věnovat (trochu jo) a pak mě to chytlo, tak jsem četla dál a dál.... Je to psáno velmi zábavně, s velkou nadsázkou, ale bohužel i velkou pravdou! ;-)