Popel a kosti

Popel a kosti

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-7381-416-8

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-7381-416-8 330

Starý případ stále probouzí nové démony. Detektivu seržantce Maddy Birchové už minula čtyřicítka. Celý život strávila v policejních službách a jediné, co zbylo, je pár stovek liber v bance a hypotékou zatížený byt na Highgate Borders. Poté, co se zatýkání násilníka zvrtne a zásah skončí smrtí jak pachatele, tak mladého konstábla, Maddyina kolegy, něco se na tom zkušené policistce nezdá. Má pocit, že se děje něco nekalého, pocit, jenž se stane ještě naléhavějším ve chvíli, kdy zjistí, že je sledována.

Ignis
  4. 5. 2013, 22:06
Vcelku ucházející detektivka, ani špatná ani nějak extra úchvatná. Zápletka docela zajímavá, jen v jedné části se to dostávalo do fáze, která mě přestávala bavit (ale nechci spoilerovat, tak nebudu konkrétní) Hlavní postavy jsou celkem fajn, ale že by mě nějak zásadně zaujaly, to zase ne. Celkově je to taková ta knížka, kterou když si člověk přečte, nemá pocit promarněného času, ale pokud ji mine, nic zásadního se neděje.