Tekuté svaly

Tekuté svaly Originální název: Tekuté svaly

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-86462-28-8

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-86462-28-8 108

Naprosto ojedinělá publikace vznikla na základě diskusí kolem proteinových a sacharidových nápojů, kdy čtenáři časopisu Svět kulturistiky se stále častěji obraceli na naše vydavatelství s žádostí o množství rad a informací. Autor publikace Karel Šedivý vycházel nejen ze svých zkušeností, ale i zkušeností mnoha cvičenců a vrcholových sportovců, výrobců, informací domácích i zahraničních. Bez naprostého soustředění a maximálního nasazení autora publikace by nikdy tato kniha nemohla vzniknout. Pokud patříte mezi ty cvičence a sportovce, kteří chtějí získat množství informací o základním produktu na výstavbu svalové hmoty a na získání dostatečné energie, naše publikace je určena právě vám. Informace vám pomohu získat přehled o těchto nápojích, pomohou vám při jejich dokonalé přípravě, stanoví správný čas konzumace a mnoho dalších důležitých a užitečných informací, které v konečném výsledku pomohou při tvarování vaší postavy, získání tolik potřebné síly, obratnosti, ohebnosti a nastolí správný směr pro váš další sportovní rozvoj.