Jak holky přicházej o iluze - Aneb Anatomie mýho prvního kluka

Jak holky přicházej o iluze -  Aneb Anatomie mýho prvního kluka

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-87067-98-3

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-87067-98-3 238

Román Jak holky přicházej o iluze je živě, poutavě a citlivě napsaná kniha určená zvídavým čtenářům a čtenářkám, kteří si kladou důležité otázky: Je sex a láska jedno a to samé? A co je ve vztahu vlastně normální?

elisminarova
  12. 6. 2016, 19:48
Do knížky jsem se ihned začetla. Dominičiny pocity, které prožívala jsou zcela stejné, jako ty moje. Celou knížku jsem absolutně hltala a opět se mi při posledních pár stránkách chtělo brečet, že knížka končí. Určitě ji doporučuji všem, kteří milují červenou knihovnu. A koukala jsem na netu a je i Anatomy of a single girl, ale nevím, jestli je knížka i v češtině. Pokud ano, tak si ji určitě ráda přečtu! :)
Nikka
  11. 5. 2014, 23:18
Někdy v období dospívání jsem jí dostala k Vánocům a několikrát jí přečetla. Dávám 4* za moje pubertální já. :D
LRL22
  5. 6. 2012, 19:13
Jak si přečtu tuhle knihu na netu???prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím