Španělština + 2CD

Španělština + 2CD Originální název: Španělština + 2CD

Leda - 2008
ISBN: 978-80-7335-136-6

Leda (2008) 978-80-7335-136-6 654

PhDr. Libuše Prokopová patří bezesporu mezi nejúspěšnější autory učebnic španělštiny u nás. Nové, přepracované a doplněné vydání její osvědčené učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí španělštiny. Učební materiál je přitom koncipován tak, aby jej mohli používat jak ti, kdo si chtějí tento jazyk osvojit ve značně pokročilém stupni, tak ti, kterým stačí proniknout jen do základů španělštiny. Učebnice přináší efektivní způsob výuky zaměřený na české studenty a jejich učitele. Zahrnuje moderní slovní zásobu (asi 3000 slov) a frazeologii usnadňující běžnou komunikaci. Obsahuje úplný systém mluvnice současné španělštiny včetně jazykových jevů, kterým jiné učební texty mnohdy nevěnují pozornost. Různorodá cvičení se orientují na systematické zvládnutí mluvnice a slovní zásoby. Učební texty seznamují i s reáliemi hispanofonních zemí. Učebnice je určena studentům jazykových škol, kursů, středních a vysokých škol a to nejen jako základní učební materiál, ale i jako doplněk učebnic publikovaných v zahraničí. Klíč a 2 audio CD usnadňují studium rovněž samoukům.