Zázrak zvaný posilovna

Zázrak zvaný posilovna Originální název: Zázrak zvaný posilovna

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-86462-27-1

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-86462-27-1 200

Kniha seznamuje nejširší veřejnost s místem, které čím dál víc vyhledává nejširší veřejnost - s posilovnou, nebo chcete-li fitness centrem. Prakticky se jedná o manuál, jak se v posilovně orientovat, jak si najít trenéra, jak si sestavit první tréninky, které cviky jsou nejvhodnější pro tu kterou svalovou partii, jak si sestavit první opravdu kvalitní jídelníček a mnoho dalších užitečných rad a informací. Na 200 stranách jsou uvedeny zkušenosti autora publikace Karla Šedivého, vše doplněno 150 fotografiemi našich i zahraničních modelů. Jedná se o mimořádně kvalitní publikaci, která si klade za cíl uceleně, odborně ale přitom jasně a srozumitelně informovat nejširší veřejnost o posilování jako jedné z nejlepších pohybových aktivit vůbec. A to v dnešní době, kdy si každý z nás zodpovídá za svůj zdravotní stav, není určitě málo.