Poselství run + barevné karty

Poselství run + barevné karty

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2200-4

Knižní klub (2008) 978-80-242-2200-4 144

V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

John L. Flow
  10. 1. 2014, 23:06
Set jsem si zakoupil kvůli kartám, ale knihu jsem si samozřejmě přečetl. Osobně jsem byl zklamán. Špatně napsané názvy run (i na kartách) a univerzálnost výkladu každého ze symbolů mi lezl na nervy. Nakonec jsem si z knihy i něco vzal a myslím, že to může být dobrá příručka pro začátečníky, ale lidem, kteří se v runovém písmu vyznají a umějí ho vykládat, bych tento set nedoporučil.