Vesmírné kuriozity minulosti a současnosti

Vesmírné kuriozity minulosti a současnosti Originální název: Vesmírné kuriozity minulosti a současnosti

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-86785-12-7

Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-86785-12-7 222

"Vesmírné kuriozity minulosti a současnosti" představují zcela poprvé našemu čtenáři ucelenou, obsahově pestrou publikaci. Věřím, že bude přínosem každému zájemci jak o historii, tak současnost, týkající se astronomie, vesmíru, planety Země a naší sluneční soustavy. Ve svém podání přináší detailní, přitom však napínavou sérii jak samotných faktů, tak především řadu dosud zcela nevysvětlených záhad. Poznáte i nesčetná kosmobiologická tajemství. Tajemství a záhady, předkládané k řešení jednotlivých případů, se odehrávaly v minulosti a odehrávají se i v současnosti. Popisované, reálně existující jevy, příběhy a události, které se odehrávají jak ve vzduchu, tak na Zemi a na moři, zdaleka nemohou být považovány za neexistující. A to nejen z hlediska astrologie a ezoteriky na straně jedné, ale - na straně druhé - právě tak i z pozice naší soudobé astronomie. Současně se zjevují ve světle nejnovějších objevů a zjištění naší i světové techniky a meteorologické vědy.

Renata Reylachová Renata Reylachová