Netrapte se dietami!

Netrapte se dietami!

Metafora - 2008
ISBN: 978-80-7359-172-4

Metafora (2008) 978-80-7359-172-4 185

Naprosto nová teorie, která nás v praxi učiní spokojenějšími a ještě nám přinese vytouženou štíhlost… Nadváha je problém, který v dnešní době trápí stále víc lidí. Neustále však přibývá těch, kteří zkrátka nezhubnou a nezhubnou. Jaký stravovací program či jakou dietu si mají vybrat? Autor téhle novátorské knížky si myslí, že žádnou. Jeho účinná dieta – jejíž vtip spočívá v tom, že vlastně vůbec žádnou dietou není – se totiž netýká našich stravovacích návyků. Vychází z přesvědčení, nejsme-li v souladu se svým nitrem, oblékáme se do ochranné tukové vesty, jejíž polštáře nás mají chránit před „zlým“ světem tam venku. Naučíme-li se naopak žít s ostatními i sami se sebou v míru, už nikdy nic takového nebudeme potřebovat. Jeho úvahy nás pomohou nasměrovat na správnou cestu a zamyslet se nad tím, co bychom na sobě mohli vylepšit.