Peep Show

Peep Show

Jota - 2008
ISBN: 978-80-7217-550-5

Jota (2008) 978-80-7217-550-5 269

Simone Kirschová, s uměleckým pseudonymem Vivien Leighová, je striptérka a zároveň soukromé očko z australského Melbourne. Je inteligentní, mazaná a navíc sexy, a všechny tyto přednosti potřebuje, když musí během dvou týdnů vypátrat vraha majitele striptýzového klubu. Pokud se jí to nepodaří, bratr zavražděného zabije její nejlepší kamarádku. Pátrání po vrahovi je divokou jízdou plnou sexu, drog a rokenrolu po odvrácené straně Melbourne, na které se Simone střetává s nejzkorumpovanějším poldou ve městě a bláznivými striptérkami, stihne se zamilovat i odmilovat (nebo to byl jen chtíč?), a navíc si prožije pár opravdu těžkých kocovin.

Leigh Redhead Leigh Redhead

crazyjuan
  27. 8. 2013, 7:43
Knihu jsem si koupil, aniž bych od ní čekal něco převratnýho. Musím ale říct, že stejně jako druhý díl, jsem ji přečetl jedním dechem. Čtivě napsané (a přeložené), obstojná zápletka a příjemně strávený letní čas u dobré knížky.