Mysli jako šéf podniku

Mysli jako šéf podniku

Tato kniha se zaměřuje na způsoby, jakými přední řídící pracovníci vymýšlejí nápady a činí rozhodnutí. Tento nadmíru poučný pohled do mozků kapitánů obchodu je pro nás vzácnou příležitostí, abychom pochopili a ocenili jejich individuální koncepci úspěchu. Tito lidé demonstrují důležitost představivosti a kreativity, která si často žádá spíše schopnosti té části mozku, jež podporuje intuitivnost, ale stejně tak i důležitost levé hemisféry mozku, disponující logickými schopnostmi. V knize najdete témata jako jsou řízení s využitím častých návštěv, tvůrčí řešení problémů, zprostředkovávání vašich vizí, hodnota odpočinku a životního stylu, výběr a výcvik správného týmu, řízení v dobách změny a vůdcovství pro dvacáté první století. Tato hodnotná a inspirativní kniha obsahuje 100 praktických rad a ocení ji každý, kdo se chce naučit, jak se stát vůdčí osobností zítřka.

Harry Alder Harry Alder