Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce Originální název: Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Grada - 2006
ISBN: 80-247-1956-8

Grada (2006) 80-247-1956-8 208

Patříte-li mezi náročnější majitele videokamer, jistě se nespokojíte s pouhým přehráním svého záznamu nebo zkopírováním na videokazetu, ale budete chtít využít svého záznamu pro vznik mnohem dokonalejšího díla - sestříhaného videa, doplněného hudbou, titulky, komentáři či efekty, to celé pak jistě budete chtít vybavit meníčkem a vypálit na DVD. To vše vám umožní velmi populární a skvělý program Adobe Premiere Pro v zatím poslední verzi 2.0 a pokud si přitom vezmete k ruce našeho průvodce, pak neztratíte ani minutu pátráním po způsobech a cestách, jak na to, a budete se moci zcela věnovat své kreativitě a představám o výsledku. Vše, co jsme výše popsali, totiž naprosto přesně odpovídá obsahu knihy. Takže ostych a váhání stranou - skočte do toho rovnýma nohama.

Josef Pecinovský Josef Pecinovský
*05.05.1946